Pagrindinis - Odontologijos centras MIESTO KLINIKA
465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-465,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
MIESTO KLINIKA

MIESTO KLINIKA – Šiuolaikinė, patikima dantų gydymo ir profilaktikos įstaiga, teikianti kokybiškas bei prieinamas paslaugas visai Jūsų šeimai! MIESTO KLINIKA savo veiklą pradėjo nuo 2015 m., šiuo metu veikia Naujosios Akmenės ir Kuršėnų miestuose bei aptarnauja pacientus, atvykstančius iš Šiaulių, Telšių ir kitų Lietuvos apskričių.

MŪSŲ TIKSLAS:

ne tik teikti kokybiškas dantų gydymo paslaugas bei atliepti pacientų poreikius, bet ir pasiūlyti patrauklią, konkurencingą kainą. Bendromis klinikos specialistų ir Jūsų pastangomis – mes grąžinsime Jums gerą savijautą bei pasitikėjimą savo šypsena.

MŪSŲ MISIJA:

suderinti patirtį, medicinos žinias, naujas technologijas bei jaunatvišką entuziazmą ir padėti kiekvienam klientui!

MŪSŲ VIZIJA:

tapti viena geriausių ir patikimiausių odontologijos klinikų šiaurės Lietuvos regione. Išlaikyti ir nuolat tobulinti teikiamų paslaugų bei aptarnavimo kokybę. Orientuotis į teikiamų paslaugų veiksmingumą, efektyvumą ir savalaikiškumą bei kainos ir kokybės atitiktį.

REGISTRACIJA

[contact-form-7 id=”357″ html_class=”cf7_custom_style_1″]