ESTETINIS PLOMBAVIMAS
345
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-345,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

ESTETINIO DANTŲ PLOMBAVIMO GALIMYBĖS

REGISTRACIJA TELEFONU:

+370633 30066 NAUJOJI AKMENĖ

+370625 11711 KURŠĖNAI

 

Kiekvienas žmogus trokšta estetiškai gražios, bei sveikos šypsenos. Deja, ne visi gali pasigirti tobulai atrodančia šypsena. Tačiau pasitelkiant šiuolaikinėmis procedūromis kiekvienas iš mūsų gali tokią gražią ir estetišką šypseną.Tai pasiekti padeda estetinis plombavimas. Estetinis plombavimas – tai galimybė susigrąžinti prarastą šypsenos grožį bei pasitikėjimą Dažniausiai toks plombavimas reikalingas tuomet, kai kenčiama nuo dantų ėduonies, nuskilimo, nudilimo, ar netaisyklingos formos. Ši odontologinė procedūra leidžia kokybiškomis medžiagomis padaroma reikiama danties forma, kuri būna panaši į natūralius dantis.

Pirmiausia, estetinis plombavimas pradedamas ant švarios burnos ir kruopščiai išvalytų dantų. Todėl pirmiausia rekomenduojama ir siųloma apsilankyti pas burnos higiensitę ir atlikti profesionalią burnos higiena. Kito vizito metu jau, pradedamas danties atkūrimo procesas. Jis daromas sluoksniavimo principu, kurio metu naudojama speciali estetinė plomba. Ji pasižymi išskirtiniu tvirtumu, ilgaamžiškumu, didele atspalvių įvairove, todėl gali būti nesunkiai pritaikyta prie kiekvieno paciento dantų būklės ir spalvos. Nepaisant to, kad dažniausiai toks plombavimas pasitelkiamas norint grąžinti estetišką išvaizdą priekiniams dantims, jis gali būti efektyviai pritaikomas ir krūminiams dantims.

Informacijos pavadinimas

Lorem ipsum – tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.