DANTŲ IMPLANTAVIMAS
337
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-337,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

KOKYBIŠKI IR ILGALAIKIAI DANTŲ IMPLANTAI – KĄ SVARBU ŽINOTI?

 

KONSULTACIJA IR REGISTRACIJA TELEFONU:

+370633 30066 NAUJOJI AKMENĖ

+370625 11711 KURŠĖNAI

                 Dantų implantacija yra vienas pažangiausių ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atkūrimo metodų,  odontologijoje taikomas daugiau nei 50 metų. Dantų implantas – tai danties šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinasi protezas (vainikėlis). Implantai įprastai gaminami iš metalo, kurį žmogaus organizmas puikiai toleruoja ir nesukelia alerginių reakcijų. Implanto privalumas tas, kad norint atstatyti dantis, nereikia šlifuoti šalia esančių dantų, jų nereikia išsiimti. Įprastai implantai vieni nuo kitų skiriasi dizainu ir jų paviršiaus apdirbimo technologija. Tai puikus būdas atstatyti vieno ar kelių dantų trūkumą.

 IMPLANTAVIMO PROCESAS:

Dantų implantacija – tai nedidelė chirurginė operacija, kurios metu į nesamo danties vietą yra įsodinamas implantas.

 • Pirmo vizito metu atliekama danties implantacija. Implantas įsriegiamas į kaulą ir paliekamas prigijimui 3-6 mėnesiams;
 • Per antrą vizitą ant implanto uždedama speciali galvutė, ant kurios vėliau bus padaromas danties vainikėlis. Kartais ši galvutė uždedama pirmo vizito metu, įdėjus implantą.
 • Trečio etapo metu padaromas danties vainikėlis. Pritaikius vainikėlio spalvą, formą, dydį, naujas dantis nesiskirs nuo nuosavų dantų.

Dantų implantai yra gaminami iš medžiagos, kurią puikiai toleruoja žmogaus organizmas – titano.

Prieš procedūra visada būtina pasikonsultuoti su implantuojančiu gydytoju, atsinešti ortopantomogramą (panoraminę nuotrauką). Gydytojas paskirs reikiamą laiką sekančiam vizitui ir įvardins sąlygas, kurių turite laikytis iki operacijos. Dantų implantavimas – nesudėtinga ir neskausminga operacija. Ji dažniausiai užtrunka nuo 1,5 iki 3 valandų, priklausomai nuo to, kiek implantų vieno vizito metu planuojama įsukti. Jeigu paciento žandikaulio kaulinio audinio aukščio ir pločio užtenka, tuomet ant implanto dedamas dengiamasis varžtas (gijimo galvutė), o implanto prigijimo trukmė trunka 3-4 mėn. Tuo atveju, jei paciento kaulinio audinio aukščio ar storio nepakanka, implantacijos metu gali tekti priauginti kaulo papildomai ir uždėti membraną arba pakelti sinuso dugną. Tuomet dengiamasis varžtas (gijimo galvutė) dedama 4–6 mėn. po procedūros, o dar po 1 mėn. prasideda protezavimo darbai. Protezavimas ant implanto trunka nuo 2 sav. iki 1 mėn. Vainikėliai gali būti pagaminti iš a) metalo keramikos, b) bemetalės keramikos, c) cirkonio keramikos.

 

Implanto prigijimui nemažai įtakos turi ir paciento dedamos pastangos. Pacientui itin svarbu yra:

 • Atsisakyti žalingų įpročių;
 • Kasdien namų sąlygomis atlikti burnos higienos procedūras;
 • Reguliariai lankytis pas burnos higienistą;
 • Kilus klausimam kreiptis į implantuojanti gydytoją;

 

NAUDA:

Šiuo metu dantų implantai yra geriausias dantų atkūrimo būdas, nes:

 • nėra pažeidžiami greta esantys dantys;
 • rezultatas yra ilgalaikis;
 • užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui;
 • atkuriama buvusi kramtymo kokybė;
 • atkuriama estetinė danties išvaizda ir t.t.

Nešiojant dantų protezus dažnai baiminamasi, kad jie gali iškristi viešoje vietoje. Turėdami implantus jausitės patogiai ir komfortiškai kaip su nuosavais dantimis, todėl vėl bus galima pilnavertiškai mėgautis gyvenimu.

MŪSŲ KLINIKOJE

MIESTO KLINIKOJE dirbantis savo srities specialistas – implantuojantis gydytojas odontologas, Arūnas Petronis, yra baigęs reglamentuojamus implantacijos kursus bei turi 6 metų patirtį dantų implantavime. Odontologas stažavosi Vokietijoje pas medicinos mokslų daktarą Oliver Otto, taip pat kėlė kvalifikaciją pas gydytoją Soheil Bechara, ten baigė implantologijos kursus pažengusiems, o dabar dalinasi savo patirtimi bei tobulina pacientų šypsenas MIESTO KLINIKOJE.

 

Jūsų patogumui MIESTO KLINIKOJE yra naudojami aukštos kokybės „MEGA‘GEN“ ir „STRAUMANN“ gamintojų dantų implantai:

 • „MEGA‘GEN“ dantų implantai, tai tinkamiausias sprendimas tiems, kuriems svarbu patikimumas, aukšta kokybė, prieinama kaina ir nepriekaištingas estetinis rezultatas. „MEGA‘GEN“ implantų gamintojas garantuoja jų ilgaamžiškumą, originalų dizainą bei moksliniais tyrimais patikrintą kokybę (daugiau informacijos apie šiuos implantus rasite čia: http://www.megagen.lt/);

 

 • „STRAUMANN“ – tai Šveicarų gamintojo dantų implantai, pasaulyje esantys Nr. 1 pozicijoje, vertinant tiek produkcijos patikimumą, tiek technologijų modernumą, tiek platų asortimentą. Ilgus metus trunkantys moksliniai tyrimai užtikrino geriausias „STRAUMANN“ pozicijas pasaulinėje rinkoje – kompanija garantuoja didžiausią implantacijos sėkmės procentą, siekiantį net 99,5 %.  Šie implantai pasižymi aukštu prigijimo rodikliu, kurį lemia medžiaga, iš kurios jie pagaminti, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu (daugiau informacijos rasite oficialioje „STRAUMANN“ svetainėje: https://straumann.lt).

 

VIENMOMENTINIS DANTŲ IMPLANTAVIMAS

MIESTO KLINIKOJE taip pat galite atlikti ir vienmomentinę dantų implantaciją. Tai pažangus gydymo metodas, kuris vieno vizito metu leidžia atlikti dvi procedūras: pašalinti dantį ir į ta pačią vietą įsriegti implantą. Taip sumažinamas chirurginių procedūrų skaičius ir sutaupoma laiko.

                 

        Vieno danties atstatymas                                                   Tiltas ant implantų

 

NEIŠIMAMI PROTEZAI ANT IMPLANTŲ

Pacientai praradę visus viršutinio arba apatinio žandikaulio dantis, gali rinktis neišimamus protezus ant implantų. MIESTO KLINIKA siūlo atstatyti bedanti žandikaulį 4, 6 ar 8 implantais ant jų fiksuojant neišimamus dantis. Neišimami protezai ant implantų yra patogūs, stabilūs bei turi puikų estetinį vaizdą. Pacientai, turintys neišimamus protezus ant implantų jaučiasi lyg su savais dantimis. Nėra pykinimo pojūčio, o valgant yra juntamas maisto skonis.

 

Neišimamų protezų ant implantų pavyzdys

 

Mūsų kolektyvas yra pasirengęs Jums padėti susigrąžinti šypseną
bei pilnavertę kramtymo funkciją!

 

DĖL IMPLANTAVIMO „MIESTO KLINIKA“ KONSULTUOJA IR REGISTRUOJA TELEFONU:
+370625 11711 (Pavenčio g. 4-46, Kuršėnų m.)
+370633 30066 (Respublikos g. 17-18, Naujoji Akmenė)