EGLĖ PAKALNIŠKYTĖ PROTEZUOJANTI GYDYTOJA ODONTOLOGĖ - UAB Miesto klinika
1055
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1055,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

EGLĖ PAKALNIŠKYTĖ
PROTEZUOJANTI GYDYTOJA ODONTOLOGĖ

Miesto klinikos protezuojanti gydytoja odontologė

EGLĖ PAKALNIŠKYTĖ

Protezuojanti gydytoja odontologė

LICENCIJOS NR. OPL-04099

 

Į odontologijos centrą MIESTO KLINIKA, atvykstu pas Jus iš Šiaulių, tam kad kokybiškos odontologinės paslaugos taptų prieinamesnės ne tik didesnių miestų, bet ir rajono gyventojams. Atlieku terapinį dantų gydymą suaugusiems bei vaikučiams, šalinu, protezuoju dantis išimamais (akrilinės, elastinės plokštelės) ir fiksuotais (vainikėliai, tilteliai ir kt.) protezais, protezuoju ir ant dantų, ir ant implantų. Konsultuoju dėl dantų gydymo ir protezavimo galimybių, sudarau gydymo planus, atlieku estetinį dantų plombavimą ir kt. Prašome kreiptis, mielai Jums padėsiu, pasitelkdama savo žinias bei ilgametę patirtį!

 

IŠSILAVINIMAS:

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) Medicinos akademija (MA) Odontologijos fakultetas (OF) Odontologijos specialybė.