JUSTAS DEKSNYS PROTEZUOJANTIS GYDYTOJAS ODONTOLOGAS - UAB Miesto klinika
1019
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1019,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

JUSTAS DEKSNYS
PROTEZUOJANTIS GYDYTOJAS ODONTOLOGAS

Miesto klinikos protezuojantis gydytojas odontologas

JUSTAS DEKSNYS

Protezuojantis gydytojas odontologas

LICENCIJOS NR. OPL-04856

 

ATLIEKU: dantų plombavimo, pirminio endodontinio gydymo, dantų šalinimo procedūras. Netekus dantų, stengiuosi rasti individualų ir tinkamiausią  sprendimą paciento kramtymo funkcijai ir estetikai atstatyti. Protezuoju fiksuotais (ant dantų, ant implantų ar savų dantų) ir išimamais protezais. Primenu, kad esame sudarę sutartį su TLK (Teritorine ligonių kasa) dėl kompensuojamo protezavimo, todėl pacientai, sulaukę pensijinio amžiaus, pacientai pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais bei vaikai iki 18 metų – gali susiprotezuoti dantis nemokamai, pasinaudodami kompensacija.

 

DALYVAUJU:  įvairiose konferencijose bei mokymuose, kuriuose tobulinu ir keliu kvalifikaciją, todėl Jums galiu pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas. Taip pat, nuolat domiuosi dantų gydymo, protezavimo ir dantų priežiūros naujienomis bei aktualijomis, stengiuosi supažindinti su jomis savo pacientus.

 

IŠSILAVINIMAS:

2016 m.  baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įgijo gydytojo odontologo kvalifikaciją.

Nuo 2016m. dirbo Mažeikiuose: UAB “Medikvita”, Mažeikių PSPC, “Odontolita”.