Apie mus - MIESTO KLINIKA - odontologijos paslaugos Šiaulių rajone.
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-1.0.4,qode-news-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Apie mus

IMG_3546

MIESTO KLINIKA

MIESTO KLINIKA – šiuolaikinė, patikima dantų gydymo ir profilaktikos įstaiga, teikianti kokybiškas bei prieinamas paslaugas arti Jūsų namų – visai Jūsų šeimai! MIESTO KLINIKA savo veiklą pradėjo nuo 2015 m.,  šiuo metu veikia Naujosios Akmenės ir Kuršėnų miestuose bei aptarnauja pacientus, atvykstančius iš Šiaulių, Telšių ir kitų Lietuvos apskričių.

MIESTO KLINIKA – yra sudariusi sutartį su TLK (teritorinėmis ligonių kasomis) ir teikia dantų protezavimo paslaugas,  kompensuojamas PSDF (Privalomojo sveikatos draudimo fondo) biudžeto lėšomis.

TEIKIAMOS ŠIOS ODONTOLOGINĖS PASLAUGOS:

terapinis dantų gydymas,  dantų implantavimas, dantų protezavimas, burnos chirurgija, profesionali burnos higiena, dantų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, dantų balinimas ir kitos.

Odontologijos klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos bendrosios praktikos gydytojai – odontologai, implantuojantys ir protezuojantys gydytojai, profesionali burnos higienistė, gydytojo odontologo asistentės.

ATSILIEPIMAI

MŪSŲ TIKSLAS:

ne tik teikti kokybiškas dantų gydymo paslaugas bei atliepti pacientų poreikius, bet ir pasiūlyti patrauklią, konkurencingą kainą. Bendromis klinikos specialistų ir Jūsų pastangomis – mes grąžinsime Jums gerą savijautą bei pasitikėjimą savo šypsena.

MŪSŲ MISIJA:

suderinti patirtį, medicinos žinias, naujas technologijas bei jaunatvišką entuziazmą ir padėti kiekvienam klientui!

MŪSŲ VIZIJA:

tapti viena geriausių ir patikimiausių odontologijos klinikų šiaurės Lietuvos regione. Išlaikyti ir nuolat tobulinti teikiamų paslaugų bei aptarnavimo kokybę. Orientuotis į teikiamų paslaugų veiksmingumą, efektyvumą ir savalaikiškumą bei kainos ir kokybės atitiktį.